Mesleki Yeterlilik Belgesi

Saydam Belgelendirme, değişen ve gelişmeye devam eden ülkemize profesyonel kadrosu ve başarılı projeleriyle katkı sunabilmek için 2020 yılında kurulmuştur.Kurucusu uzun yıllar özel istihdam şirketlerinden(özel istihdam bürosu) birinde işe alım ve personel değerlendirme(assessment) uzmanı olarak hizmet vermiş ve hizmet vermeye devam etmektedir.İş dünyasında gerek beyaz yaka çalışan bilhassa mavi yaka çalışanın kalifikasyonunun öneminin son derece farkında olarak ülkemize ve milletimize kaliteli hizmet anlayışı ile yola çıkmış bu bağlamda Saydam Belgelendirmeye yüksek hedefler koymuştur.

Hedeflenen başarıda müşteri odaklı,adil ve verimliliği merkez alan bir yönetim anlayışı vardır.Bu anlayış sadece maddi kazanımlarla değil,bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir. Hizmet verdiği tüm alanlarda kalite sistemlerini etkin bir şekilde kullanarak hareket eden Saydam Belgelendirme, topluma öncülük edecek bir vizyonla hareket etmekte ve projeleriyle ülke ekonomisine ve istihtama katkı sağlamayı hedeflemektedir.

Başarının tesadüfen gelmeyeceğinin bilince olarak hareket eden Saydam Belgelendirme, kalite sistemlerini tüm birimlerinde uygulamakta ve sürekli iyileştirme felsefesini benimsemektedir.

Vizyonumuz

Saydam Belgelendirme olarak vizyonumuz; hizmet kalitesi odaklı bir yaklaşımla Türkiyede’de lider bir konuma erişmektedir.


Değerlerimiz

Saydam Belgelendirme tarafsızlık, şeffaflık, birlik ve bütünlük, mükemmellik, sorumluluk gibi unsurları temel alan değerleri kuruluşundan itibaren esas almaktadır.

Top